Demcsák Zsuzsa lefilmezte, milyen álomszép lett a kertje! Nem csoda, ha az egész nyarat ott tölti:

Demcsák Zsuzsa televíziós pályafutása igencsak sokszínű: Kezdetben a Magyar Televízió Tonik című műsorának műsorvezetője volt.

1996-ban benevezték a Szupermodell című versenybe, ahol a legjobb 15 közé jutott. 1997-ben a TV2 Fort Boyard – Az erőd című műsorának műsorvezetője volt.

Ezután riporter volt a Tények, majd a Jó estét, Magyarország! című műsorokban.

Műsorvezető volt a Jó reggelt, Magyarország!, a Reggeli JAM és a Mokka című műsorokban is.

A különböző reggeli adások mellett a TV2-n futó Farm VIP című vetélkedőnek is ő a háziasszonya.

Demcsák Zsuzsa nem az a celeb, aki a szó szoros értelmében túl sokat mutatna magából.

Nagyon is óvja magánéletét, most azonban végre kivételt tett, és megmutatta, milyen álomszép lett a kertje.

“A nappalim nyáron a kertbe költözik. Reggeli kávé, esti csillagnézés, családi ebédek, grillezés a barátokkal.

Minden fontos eseménynek a kert ad helyszínt, ezért különösen fontos, mennyire esztétikus, kényelmes és funkcionális” – írta a videó mellé Zsuzsa.

A poszt reklámnak minősül, így azt mi is megmutathatjuk:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Demcsák Zsuzsa (@zsdemcsak) által megosztott bejegyzés

Oszd meg, hogy mások is láthassák! 

(Kiemelt kép: TV2)