Demcsák Zsuzsa lefilmezte, milyen álomszép lett a kertje! Nem csoda, ha az egész nyarat ott tölti:
Demcsák Zsuzsa televíziós pályafutása igencsak sokszínű: Kezdetben a Magyar Televízió Tonik című műsorának műsorvezetője volt.
1996-ban benevezték a Szupermodell című versenybe, ahol a legjobb 15 közé jutott. 1997-ben a TV2 Fort Boyard – Az erőd című műsorának műsorvezetője volt.
Ezután riporter volt a Tények, majd a Jó estét, Magyarország! című műsorokban.
Műsorvezető volt a Jó reggelt, Magyarország!, a Reggeli JAM és a Mokka című műsorokban is.
A különböző reggeli adások mellett a TV2-n futó Farm VIP című vetélkedőnek is ő a háziasszonya.
Demcsák Zsuzsa nem az a celeb, aki a szó szoros értelmében túl sokat mutatna magából.
Nagyon is óvja magánéletét, most azonban végre kivételt tett, és megmutatta, milyen álomszép lett a kertje.
“A nappalim nyáron a kertbe költözik. Reggeli kávé, esti csillagnézés, családi ebédek, grillezés a barátokkal.
Minden fontos eseménynek a kert ad helyszínt, ezért különösen fontos, mennyire esztétikus, kényelmes és funkcionális” – írta a videó mellé Zsuzsa.
A poszt reklámnak minősül, így azt mi is megmutathatjuk:
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Oszd meg, hogy mások is láthassák!
(Kiemelt kép: TV2)