Vujity Tvrtko végre megmutatta édesanyját! Íme a közös kép:
Vujity Tvrtko végre megmutatta édesanyját! Íme a bejegyzés, és az ahhoz tartozó fotó:
“Ma van a születésnapom… …mindezt köszönöm az Édesanyukámnak és az Édesapukámnak, akik megadták nekem ezt.
Köszönöm a családomnak és a barátaimnak, hogy támogatnak, erősítenek. És köszönöm mindazoknak is, akik út közben csatlakoztak hozzám, akik elhalmoznak szeretetükkel és kísérnek utamon.
A születésnapos ma nem ajándékot kap, hanem ajándékot ad. Ma este, Budapesten, a színpadra behúzzák életem ajándékát, amit ott, sok száz ember előtt adok majd át a Tábitha Gyermekhospice Kórháznak.
Ha a technika megengedi, rendhagyó módon, itt is bekapcsolódhattok estem utolsó néhány percébe.
Köszönöm, hogy vagytok nekem, köszönöm az erőt, amit Tőletek kapok.
Megható, megrázó, s alázatra nevel, hogy -habár évek óta távol élek- itthon minden egyes estem telt házas, dupla-, vagy tripla telt házas.
Megindító a figyelem és a szeretet, amit ezeken az esteken kapok. Remélem, hogy az elkövetkező két hónapban még sokatokkal találkozhatok személyesen” – írta posztjában a műsorvezető.
Itt a közös kép édesanyjával:
Oszd meg, hogy mások is láthassák!
(Kiemelt kép: Vujity Tvrtko Instagram oldala)