G.w.M. megható képet posztolt Kucsár Edinával közös kislányával, Amarával! Igazán jól sikerült a fotó:
Kulcsár Edina és G.w.M. két és fél évvel ezelőtt házasodott össze, méghozzá teljes titokban.
Nem akarták nagy dobra verni az esküvőt, de még első gyermekük születése előtt szerettek volna egybekelni.
G.w.M. így írt akkor a jeles eseményről: “Nagy nap volt ez! Sosem gondoltam volna, hogy valaha megnősülök.
Még csak hallani sem akartam róla soha, hogy bekössem a fejem, mert igazából nem éreztem jelentőségét, nem volt ami kiváltaná, de megtörtént és te vagy az első, egyben utolsó is!
Megváltozott minden mióta együtt vagyunk, sokkal jobb minden és ezeket nem lehet szavakba önteni! Köszönök neked mindent drága gyönyörű feleségem!”
Egy évvel ezelőtt a párnak már a 2. közös gyermeke is megszületett. A kislány után ezúttal egy kisfiút hozott világra Edina, Diont.
A kislány, Amara pedig már 2 és fél éves, és G.w.M. most vele posztolt egy közös fotót.
Ahogy ránézünk a képre, egyből érezhető, milyen nagy szeretet köti össze apát és lányát. Nagyon megható.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!
(Kiemelt kép: G.w.M. Instagram oldala)
