Lenyelt egy egész mobiltelefont a férfi, képek készültek arról, mi várt rá

Elég furcsa gusztusa lehet annak a koszovói férfinak kis híján az életébe került, hogy lenyelt egy Nokia 3310-es mobiltelefont. Hogy pontosan miért tette ezt, mi történt, azt nem árulta el az illető még annak az orvosnak sem, aki kiműtötte belőle a készüléket.

A 2000-es évekből ismerős készülék megakadt a 33 éves férfi bélrendszerében, aki nem tudta azt megemészteni. A telefonból szivárgó korrozív akkumulátorsav közvetlen életveszélyt jelentett, ezért az orvosok az eltávolítás mellett döntöttek.

A pristinai kórház orvosa, Skender Telaku a médiának azt nyilatkozta, a férfi nem árulta el neki, miért nyelte le a telefont, de biztos jó oka volt rá. Amint csapatával kezelésbe vették a férfit, kiderült, hogy a telefon három részre esett szét a férfi bélrendszerében.

Az orvosi csapat tagjai végül endoszkóp segítségével kiemelték a darabokat a férfi testéből. Az elektromos kütyü akár végzetes is lehetett volna a férfi számára, ha nem sikerül időben megoperálni.

Akinek erős a gyomra, az IDE KATTINTVA megtekintheti a kiemelt készüléket.

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani! 

(A címlapfotó illusztráció, forrása: Getty Images)