Káprázatos helyen nyaralnak Ördög Nóráék: maga a valóságos földi Paradicsom
Ördög Nóra családjával együtt egy egzotikus, mesebeli helyre utazott pihenni, a képek alapján csak tátjuk a szánkat.
Ez a valóságos földi Paradicsom pedig nem más, mint a Maldív-szigetek. A Maldív Köztársaság egy szigetország az Indiai-óceánon, India délnyugati csücskénél.
A szigetország 26 atollból, 1192 szigetből áll, amelyből kb. 200 lakott, további 87 a turisták részére fenntartott hely.
Egyik sziget területe sem nagyobb 13 km²-nél. Összterülete mintegy 300 km². A szigetvilágot Marco Polo az Indiai-óceán virága névre keresztelte.
A szigetek nem emelkednek 2,5 méternél magasabbra a tengerből, és a terület 80%-a legfeljebb 1 méterrel van a tengerszint felett.
A szigetek legjellegzetesebb fafajtája a kókuszpálma, amelyet a csavaros pálma, majd a mangó követ.
Állatvilágát a gyík, a gekkó, a holló, a gém, a sirály és természetesen a különböző halfajták alkotják.
A vízalatti világ egyik leghatalmasabb lakója, a planktonnal táplálkozó cetcápa igen gyakori a szigetek környékén.
Erre a helyre érkeztek meg most Ördög Nórák és a fotók tanúsága szerint remekól érzik magukat az egzotikus szigetvilágban:
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
(Képek és kiemelt kép:: Ördög Nóra Instagaram oldala)
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!

