Pumped Gabo megmutatta, hova bújt a világ elől: ezt kevesen hitték volna

Pumped Gabo közösségi oldalán árulta el, hogy viszonylag hosszabb időre kiköltözött a természetbe, egy erdő mellé. Így ír erről:

“Most történik először hogy itt vagyok az erdei házikóban egy hosszabb ideig és nem kell Pesten intézkednem két naponta.

Sétálgatok az erdőben, megy a zene. Szemben étterem, Barátok jönnek mennek.

Olyan érzés mint egy Balaton Sound szállás az erdőben. Nagyon békés. Apró dolgokat is észreveszek, mint ezen a videón. Az ember horgászik, a macskák mászkálnak, naplemente, Armin van Buuren szól.

Nem tudom megmondani, de valamiért nagyon jelentőségteljes. Az erdőhöz nagyon passzol az EDM, és a Komoly zene.

Nagy fless. Mentálisan nagyot ad ez a hely. Lelassít. Pesten minden olyan sietős, stresszes.

Heti 2-3 buli, itt meg ez a fless… kell a balance csókollak titeket, töltődjetek ti is ahogy tudtok, olyannal, aminek jó energiája van.

Zene természet nap” – zárta bejegyzését Gabo, és rövidke videóban meg is mutatta a helyet.

Tényleg nagyon nyugodtnak, békésnek és idillinek tűnik. Neked mi a véleményed róla?

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Pumped Gabo (@pumped_gabo) által megosztott bejegyzés

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani! 

(Kiemelt kép: Pumped Gabo Instagram oldala)