Pumped Gabo megmutatta, hova bújt a világ elől: ezt kevesen hitték volna
Pumped Gabo közösségi oldalán árulta el, hogy viszonylag hosszabb időre kiköltözött a természetbe, egy erdő mellé. Így ír erről:
“Most történik először hogy itt vagyok az erdei házikóban egy hosszabb ideig és nem kell Pesten intézkednem két naponta.
Sétálgatok az erdőben, megy a zene. Szemben étterem, Barátok jönnek mennek.
Olyan érzés mint egy Balaton Sound szállás az erdőben. Nagyon békés. Apró dolgokat is észreveszek, mint ezen a videón. Az ember horgászik, a macskák mászkálnak, naplemente, Armin van Buuren szól.
Nem tudom megmondani, de valamiért nagyon jelentőségteljes. Az erdőhöz nagyon passzol az EDM, és a Komoly zene.
Nagy fless. Mentálisan nagyot ad ez a hely. Lelassít. Pesten minden olyan sietős, stresszes.
Heti 2-3 buli, itt meg ez a fless… kell a balance csókollak titeket, töltődjetek ti is ahogy tudtok, olyannal, aminek jó energiája van.
Zene természet nap” – zárta bejegyzését Gabo, és rövidke videóban meg is mutatta a helyet.
Tényleg nagyon nyugodtnak, békésnek és idillinek tűnik. Neked mi a véleményed róla?
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!
(Kiemelt kép: Pumped Gabo Instagram oldala)