Kiderült, milyen szenzációs tortát kapott 50. házassági évfordulójára Bódi Margó és Guszti! Itt a kép:
Bódi Guszti már gyerekkorában énekelt, illetve gitározott. 1978-ban alapította saját együttesét, a Nagyecsedi Fekete Szemeket.
Az együttest az énekes családtagjai alkotják, tagjai: Bódi Guszti – ének, Bódi Margó – ének, Bódi Csaba – ének és Bódi Guszti Jr. – ének, gitár.
Guszti 18 éves korában vette feleségül Margót, és 1987-ben költöztek Nagyecsedről Budapestre.
Idén immáron 46 éve, hogy Margó és Guszti együtt élnek, ami óriási dolog.
Az elmúlt évtizedekben rengeteg slágert énekeltek el ők ketten, fiuk, Csabi pedig folytatja a hagyományokat.
Margó és Guszti természetesen mindig közösen adják elő a dalaikat, és már több mint 50 éve együtt vannak.
A napokban ünnepelték az 50. házassági évfordulójukat. Nótár Mary is jelen volt a fantasztikus eseményen.
Megmutatta, milyen szenzációs tortát kapott Margó és Guszti, csoda az egész.
Neked mi a véleményed?
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Oszd meg, hogy mások is láthassák!