Látványos képpel mutatta meg Balogh Tamásné, mennyit fogyott az utóbbi időben! Közel 20 kilóval lett könnyebb:

Mi is beszámoltunk arról, hogy a Séfek Séfe című műsor sztárja, Balogh Tamásné pár hónappal ezelőtt komoly műtéten esett át.

A gyomorszűkítő beavatkozást követően nehéz időszakot élt át, mostanra azonban kezdenek beindulni a pozitív változások.

Így írt erről közösségi oldalán nemrég: “Megkezdtük a műtét utáni pürés időszakot amit már annyira vártam!

Végre egy kicsit változatosabban lehet étkezni, és érzem, hogy új erőre kapok… Bevallom, a folyadékdiéta egyáltalán nem volt könnyű sokszor játszott velem az agyam, de megcsináltam.

Kitartottam, és most büszkén mondhatom, hogy közel -11 kg maradt mögöttem,aminek nagyon örülök. A legjobb pedig az egészben,hogy a pikkelysömöröm is gyönyörűen gyógyul.

Szinte hihetetlen,milyen változások jönnek, amikor az ember elkezd figyelni magára, és elindul egy új úton.

Most tele vagyok boldogsággal és motivációval” – lelkendezett Eszter, aki nemrég egy közös képet is posztolt 35 évvel idősebb férjével: ide kattintva láthatod.

Új képéből már kiderül, hogy mostanra milyen látványos lett a fogyása!

Gratulálunk a fantasztikus eredményhez:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

HOT! Magazin (@hotmagazin) által megosztott bejegyzés

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani! 

(Kiemelt kép: Balogh Tamásné Instagram oldala)