Pápai Joci beválasztotta a csapatába a leghamisabb énekest: te végig tudod hallgatni?
Pálinkás Ildikó nagyon cuki, igazán kedves versenyző, rendkívüli módon átélte a produkcióját.
Egy baj van csak a lelkes énekesnővel, hogy a hangja azért hagy némi kívánnivalót maga után.
Nem szeretnénk megbántani Ildikót, de ő volt az egyik leghamisabb versenyző, aki megfordult a Sztárban Sztár Leszek színpadán.
Ám a hangi hiányosságokat ellensúlyozta lelkesedésével, és valóban egyedi, érdekes koreográfiájával.
A mesterek közül Köllő Babett, Tóth Gabi és Majka nevetve mondtak neki nemet az előadás végén.
Pápai Joci azonban másképp döntött, ő azt mondta Ildikónak, hogy szeretné hallani a középdöntőben is.
Ennek érdekében pedig beválogatta a csapatába, így kapott egy újabb lehetőséget, hogy a középdöntőben is bizonyítson.
Neked mi a véleményed? Egyáltalán végig tudtad hallgatni a produkciót? Írd meg kommentben, a Facebook oldalunkon!
Íme, itt is van:
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!